18 marca w naszej szkole odbyły się przesłuchania do kolejnej już edycji Powiatowego Przeglądu Artystycznego „Kreatywni 2021”.

Jury w składzie: Alina Kwarciak, Elżbieta Wardzała-Sereś, Kamila Sibik i Janusz Majcherek z uwagą przysłuchiwało się uczestnikom oraz oglądało ich prace artystyczne.

W tegorocznym przeglądzie wzięło udział 12 uczestników, którzy zaprezentowali się we wszystkich kategoriach konkursowych: Zuzanna Buryan (obraz, poezja, recytacja), Wiktoria Miłoń (rysunek), Zofia Młynarska (rysunek, obraz), Joanna Młynarska (rysunek, grafika), Oriana Archer (fotografia), Weronika Oboza (śpiew), Natalia Boba (śpiew i gra na instrumencie), Daria Skwarczyńska (śpiew), Julia Kubicka (śpiew), Kinga Kizner (śpiew), Szymon Zużałek (taniec) i Michał Sędziak (taniec).

Konkurs odbył się w przyjaznej atmosferze. Stanowił także pretekst do odejścia od komputerów i spotkania się uczestników, na co tak wszyscy liczyli. Dziękujemy p. dyrektor G. Kowalskiej, p. prof. K. Bogacz i p. prof. W. Frontowi za organizację konkursu w trybie stacjonarnym. Profesjonalną obsługę techniczną zapewnili nam Leon Piotrowski, Kacper Ogórek i Kacper Krystian.

Do grona laureatów jury wybrało: Kingę Kizner, Natalię Bobę, Szymona Zużałka, Weronikę Obozę i Joannę Młynarską.

Wyróżnienia otrzymali: Zuzanna Buryan, Daria Skwarczyńska, Wiktoria Miłoń i Michał Sędziak.

Serdecznie gratulujemy! Śmiało możemy stwierdzić, że młodzież Wyspiana jest niezwykle utalentowana! Zapraszamy za rok!

Natalia Boba i Julia Kubicka z II b.