Wyniki

rok szkolny 2012-2013 pobierz
rok szkolny 2013-2014 pobierz
rok szkolny 2014-2015 pobierz
rok szkolny 2015-2016 pobierz
rok szkolny 2016-2017 pobierz
rok szkolny 2017-2018 pobierz

 

Lista finalistów i laureatów olimpiad przedmiotowych Liceum od roku 2011 do 2017
LpNazwa olimpiadyUczniowie zakwalifikowani do etapu okręgowego lub wojewódzkiegoUczniowie zakwalifikowani do etapu centralnegoTytułRok Szkolny
1Olimpiada Języka ŁacińskiegoKamil Sorka2011/2012
2Olimpiada AstronomicznaKacper BuckiKacper BuckiLaureat2011/2012
3Olimpiada FizycznaKacper Bucki2011/2012
4Olimpiada o Prawach CzłowiekaKamil SorkaKamil SorkaFinalista2011/2012
5Olimpiada Języka ŁacińskiegoSzymon WadońSzymon WadońFinalista2011/2012
6Olimpiada GeograficznaMichał BadowskiMichał BadowskiFinalista2011/2012
7Paweł WalusiakPaweł WalusiakFinalista2011/2012
8Olimpiada Języka NiemieckiegoBenjamin Kadzioch2011/2012
9Olimpiada o Polsce i Świecie WspółczesnymMichał Badowskiuczestnik etapu centralnego2011/2012
10Olimpiada ArtystycznaMałgorzta Zacny2012/2013
Dorota Kierpiec2012/2013
Chwierut Angelika2012/2013
Paulina Kruczalak2012/2013
11Olimpiada BiologicznaDorota Hejnicka2012/2013
Aleksandra Zaborowska2012/2013
12Olimpiada Wiedzy EkologicznejJoanna Grabowska2012/2013
13Olimpiada FilozoficznaMaciej Dudek2012/2013
14Olimpiada Języka NiemieckiegiBenjamin Kadzioch2012/2013
15Olimpiada FizycznaArkadiusz Kudłacik2012/2013
16Olimpiada GeograficznaRafał PotempaRafał PotempaFinalista2012/2013
17Olimpiada Języka FrancuskiegoBerenika Kozik2013/2014
18Olimpiada Języka NiemieckiegoAnja Kadzioch2013/2014
Benjamin Kadzioch2013/2014
19Losy Żołnierza i Dzieje Oręża PolskiegoAdam Schimke2013/2014
20Olimpiada Teologii KatolickiejTomasz GałoszTomasz GałoszLaureat2013/2014
21Olimpiada o Polsce i Świecie WspółczesnymMonika Czechowska2013/2014
Adam Schimke2013/2014
22Diamentowy Indeks AGHArkadiusz Błasiak2013/2014
Zuzanna Grunwald2013/2014
Szymon Zmilczak2013/2014
23Olimpiada Języka PolskiegoAneta Zątek2014/2015
24Olimpiada EkologicznaKinga Tyrtania2014/2015
25Olimpiada PrzedsiębiorczościAnja Kadzioch2014/2015
Tomasz Sablik2014/2015
26Olimpiada FilozoficznaMaciej Dudek2014/2015
Zbigniew Soj2014/2015
27Olimpiada FizycznaFranciszek Grunwald2014/2015
28Olimpiada GeograficznaMagdalena Jabłońska2014/2015
29Olimpiada HistorycznaWiktoria Flisek2014/2015
30Olimpiada Języka NiemieckiegoAnja Kadzioch2014/2015
Alicja Czarnik2014/2015
31Olimpiada Języka PolskiegoJustyna Polak2015/2016
32Olimpiada ArtystycznaW. Wysogląd2015/2016
33Olimpiada Języka NiemieckiegoAlicja Czarnik2015/2016
34Olimpiada PrzedsiębiorczościBartłomiej Masiek2015/2016
35Olimpiada BiologicznaPiotr JanoszPiotr JanoszFinalista2015/2016
36Olimpiada GeograficznaKatarzyna Foks2015/2016
Patrycja Mitoraj
37Olimpiada Wiedzy o Zywnośći i ŻywieniuJ. Polak O. Antończyk2015/2016
38.Olimpiada Wiedzy o Unii Eur.Małgorzata SztafińskaM. Sztafińska2015/2016
39Wiedzy o SpołeczeństwieM. Sztafińska, J. Kierpieć, A. KoniorM. Sztafińska2015/2016
40.Olimpiada Wiedzy o PolsceM. Sztafińska2015/2016
i Świecie Współczesnym
41.Olimpiada ChemicznaJustyna Polak2015/2016
42.Olimpiada ArtystycznaMarcin Madeja2016/2017
43.Olimpiada Języka NiemieckiegoAlicja Czarnik2016/2017
44.Olimpiada Języka AngielskiMicha.ł  Kuś,2016/2017
Bartosz Chwała
45.Olimpiada GeograficznaAdam Surówka2016/2017
Krzysztof Blarowski
46.Olimpiada BiologicznaJan Szlagor,2016/2017
Karolina Talłka,
Karol Tomczyk
Kamil Węglarz
47.Olimpiada FilozoficznaGawlas Emilia2016/2017
Katarzyna Chrząszcz
Zemczak Kornelia
48.Olimpiada FizycznaBartłomiej Gawęda2016/2017
Eryk Sikora
Michał Kuś
49.Olimpiada Wiedzy o Unii Eur.Kornelia Zemczak2016/2017
50.Olimpiada Wiedzy o SpołeczeństwieKatarzyna Chrząszcz
51.O Diamentowy Indeks AGHKatarzyna Foks2016/2017
Justyna Harat
Eryk Sikora

Olimpiady:

Lp.Nazwa olimpiadyImię i nazwisko uczniaRokUzyskany tytułNauczyciel prowadzący
1.Olimpiada ChemicznaKrystyna Surma1965FinalistkaMarian Zieliński
2.Olimpiada ChemicznaTadeusz Gąsior1965FinalistaMarian Zieliński
3.Olimpiada MatematycznaAntoni Marciński1966FinalistaBronisław Nowak
4.Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie WspółczesnymPiotr Lewicki1976FinalistaJerzy Nycz
6.Olimpiada GeograficznaKrzysztof Dudek1977Laureat III miejsceMarian Królicki
7.Olimpiada Literatury             i Języka PolskiegoMirosław Nycz1978Laureat I miejsceIrena Droździk
8.Konkurs Wiedzy FilozoficznejHalina Biga1979Laureatka III miejsceJerzy Nycz
9.Olimpiada FilozoficznaMaciej Drapa1979FinalistaJerzy Nycz
10.Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie WspółczesnymMarek Sztafa1979FinalistaJerzy Nycz
11.Olimpiada HistorycznaRyszard Naglik1979FinalistaJerzy Nycz
12.Olimpiada ChemicznaRafał Dudek1979Wyróżniony finalistaMałgorzata Surma
13.Olimpiada o Polsce              i Świecie WspółczesnymMarek Mleczek1980FinalistaJerzy Nycz
14.Olimpiada Literatury             i Języka PolskiegoLidia Mamica1981Laureatka II miejsceIrena Droździk
15.Olimpiada ArtystycznaBarbara Adamus1983Uczestniczka etapu centralnegoKrystyna Rusak
16.Olimpiada Wiedzy FilozoficznejKrystyna Radwan1985Laureatka I miejsceUrszula Włodarczyk
17.Olimpiada Języka ŁacińskiegoEwa Słońska1986FinalistkaMałgorzata Handzlik
18.Olimpiada Języka ŁacińskiegoDariusz Brodka1987Wyróżniony finalistaMałgorzata Handzlik
19.Olimpiada Języka ŁacińskiegoDariusz Brodka1988Laureat I miejsceMałgorzata Handzlik
20.Olimpiada Języka ŁacińskiegoAgnieszka Ligęza1990Laureatka III miejsceMałgorzata Handzlik
21.Olimpiada Języka ŁacińskiegoBarbara Szlagor1990FinalistkaMałgorzata Handzlik
22Olimpiada Języka ŁacińskiegoAleksandra Klęczar1990Wyróżniona finalistkaMałgorzata Handzlik
23Olimpiada Literatury             i Języka PolskiegoDagmara Dwornik1990FinalistkaHalina Kajta
24Olimpiada Języka ŁacińskiegoBarbara Szlagor1991Laureatka I miejsceMałgorzata Handzlik
25Olimpiada Języka ŁacińskiegoAleksandra Klęczar1991Laureatka I miejsceMałgorzata Handzlik
26Olimpiada Wiedzy EkologicznejIreneusz Bogunia1991Uczestnik zawodów centralnychElżbieta Korzeń
27Olimpiada Literatury             i Języka PolskiegoMariusz Ślosarczyk1993Laureat I miejsceJolanta Szlachetko
28Olimpiada FilozoficznaMariusz Ślosarczyk1993Laureat I miejsceWiesław Pyka
29Olimpiada BiologicznaTomasz Norymberczyk1993Laureat II miejsceElżbieta Korzeń
30Olimpiada Języka ŁacińskiegoAgata Zielińska1993FinalistkaMałgorzata Handzlik
31Olimpiada Języka ŁacińskiegoAnna Kadłubicka1993FinalistkaMałgorzata Handzlik
32Olimpiada Wiedzy EkologicznejTomasz Szady1993Uczestnik zawodów centralnychElżbieta Korzeń
33Olimpiada Wiedzy EkologicznejRafał Ring1993Uczestnik zawodów centralnychElżbieta Korzeń
34Olimpiada ChemicznaTomasz Szady1993Wyróżniony finalistaMałgorzata Surma
35Olimpiada Języka ŁacińskiegoBarbara Jaworska1994FinalistkaMałgorzata Handzlik
36Olimpiada Języka ŁacińskiegoBarbara Jaworska1995Wyróżniona finalistkaMałgorzata Handzlik
37Olimpiada Języka ŁacińskiegoEwa Stanecka1995FinalistkaMałgorzata Handzlik
38Olimpiada BiologicznaMarcin Zbylut1995FinalistaElżbieta Korzeń
39Olimpiada BiologicznaMarcin Zbylut1996Laureat II stopniaElżbieta Korzeń
40Olimpiada Języka ŁacińskiegoEwa Stanecka1996LaureatkaMałgorzata Handzlik
41Olimpiada MatematycznaMichał Adamaszek1996FinalistaAlicja Obidowicz
42Olimpiada Wiedzy EkologicznejMateusz Zbylut1998FinalistaElżbieta Korzeń
43Olimpiada FilozoficznaGrzegorz Wójtowicz2000Uczestnik etapu centralnegoWiesław Pyka
44Olimpiada Języka ŁacińskiegoKatarzyna Gara2001Wyróżniona finalistkaMałgorzata Handzlik
45Olimpiada Języka ŁacińskiegoSzymon Martyniak2001FinalistaMałgorzata Handzlik
46Olimpiada Języka ŁacińskiegoKatarzyna Gara2002LaureatkaMałgorzata Handzlik
47Olimpiada Języka ŁacińskiegoMartyna Machander2002FinalistkaMałgorzata Handzlik
48Olimpiada Języka ŁacińskiegoSzymon Martyniak2002FinalistaMałgorzata Handzlik
49Olimpiada Geograficzna       i NautologicznaWojciech Duraj2001FinalistaBożena Nycz
50Olimpiada Wiedzy o Unii EuropejskiejDaniel Romik2002Uczestnik etapu centralnegoTomasz Bąk
51Olimpiada Języka ŁacińskiegoMartyna Machander2003FinalistkaMałgorzata Handzlik
52Olimpiada Języka ŁacińskiegoBeata Zaręba2003FinalistkaMałgorzata Handzlik
53Olimpiada ChemicznaPiotr Babiński2003FinalistaMałgorzata Surma
54Olimpiada Geograficzna       i NautologicznaMarta Gawlik2004FinalistkaBożena Nycz
55Olimpiada „Losy Polaków Na Wschodzie po             17 września 1939”Dawid Dynarowski2004LaureatTomasz Bąk
56Olimpiada „Losy Polaków Na Wschodzie po             17 września 1939”Mateusz Tułodziecki2004FinalistaTomasz Bąk
57Olimpiada Literatury             i Języka PolskiegoAnna Szczupak2005Laureatka III miejsceMarek Cisiński
58Olimpiada „Losy Polaków Na Wschodzie po             17 września 1939”Dawid Dynarowski2005LaureatTomasz Bąk
59Marek Okrent2005FinalistaTomasz Bąk
60Olimpiada Wiedzy o Unii EuropejskiejKrzysztof Tlałka2005Uczestnik etapu centralnegoHenryk Wójtowicz
61Olimpiada „Losy Polaków Na Wschodzie po             17 września 1939”Mateusz Tułodziecki2005FinalistaTomasz Bąk
62Olimpiada Języka ŁacińskiegoAgata Hejnowicz2006FinalistkaMałgorzata Handzlik
63Olimpiada „Losy Polaków Na Wschodzie po             17 września 1939”Dawid Dynarowski2006LaureatTomasz Bąk
64Olimpiada FilozoficznaDawid Dynarowski2006Uczestnik etapu centralnegoWacław Front
65Olimpiada „Losy Polaków Na Wschodzie po             17 września 1939”Marek Okrent2006LaureatTomasz Bąk
66Olimpiada Teologii KatolickiejEwelina Kocemba2006FinalistkaUrszula Grzymska
67Olimpiada Języka ŁacińskiegoAgata Hejnowicz2007Wyróżniona finalistkaMałgorzata Handzlik
68Olimpiada FilozoficznaKarolina Kluczewska2007FinalistkaWacław Front
69Olimpiada „Losy Polaków Na Wschodzie po             17 września 1939”Bożena Buda2007LaureatkaTomasz Bąk
70Olimpiada Języka ŁacińskiegoDawid Szlachta2008Wyróżniony finalistaMałgorzata Handzlik
71Olimpiada Języka ŁacińskiegoMateusz Góra2008FinalistaMałgorzata Handzlik
72Olimpiada FilozoficznaKarolina Kluczewska2008FinalistkaWacław Front
73Olimpiada FilozoficznaPiotr Młocek2008LaureatWacław Front
74Olimpiada „Losy Polaków Na Wschodzie po             17 września 1939”Piotr Bąk2008LaureatTomasz Bąk
75Olimpiada Wiedzy o Unii EuropejskiejMałgorzata Kuś2008Uczestniczka olimpiady etapu centralnegoDagmara Targosz
76Olimpiada „Losy Polaków Na Wschodzie po             17 września 1939”Adam Szczupak2008LaureatTomasz Bąk
77Olimpiada FilozoficznaPiotr Młocek2009LaureatWacław Front
78Olimpiada FizycznaJakub Chęciński2009FinalistaKazimierz Leśniak
79Olimpiada „Losy Polaków Na Wschodzie po             17 września 1939”Piotr Bąk2009Uczestnik etapu centralnegoTomasz Bąk
80Olimpiada „Losy Polaków Na Wschodzie po             17 września 1939”Sylwia Marek2009Uczestniczka etapu centralnegoTomasz Bąk
81Olimpiada Języka ŁacińskiegoKamil Sorka2010FinalistaMałgorzata Handzlik
82Olimpiada Wiedzy o RodzinieGabriela Karczewska2010FinalistkaBeata Bukowska-Jura
83Olimpiada Języka ŁacińskiegoKamil Sorka2011Laureat II miejsceMałgorzata Handzlik
84Olimpiada AstronomicznaKacper Bucki2011FinalistaKazimierz Leśniak
85Olimpiada o Prawach CzłowiekaKamil Sorka2011FinalistaAnna Zielonka
86Olimpiada o Polsce              i Świecie WspółczesnymMichał Badowski2011Uczestnik etapu centralnegoAnna Zielonka
87Olimpiada AstronomicznaKacper Bucki2012Laureat II miejsceKazimierz Leśniak
88Olimpiada o Polsce              i Świecie WspółczesnymMichał Badowski2012Uczestnik etapu centralnegoAnna Zielonka
89Olimpiada GeograficznaPaweł Walusiak2012FinalistaBożena Nycz
90Olimpiada GeograficznaMichał Badowski2012FinalistaBożena Nycz
91Olimpiada Języka ŁacińskiegoSzymon Wadoń2012FinalistaMałgorzata Handzlik
92Olimpiada TeologicznaTomasz Gałosz2013Laureat  I miejsceKs. Piotr Konieczny
93Olimpiada GeograficznaRafał Potempa2013FinalistaBożena Nycz

Olimpiady Międzynarodowe

Lp.Nazwa olimpiadyImięRokUzyskany tytułNauczyciel prowadzący
i nazwisko ucznia
1.Łaciny Cycerońskie “Certamen ciceroniarum Arpina” w Arpino (Włochy)Dariusz Brodka1988Udział w konkursieMałgorzata Handzlik
2.Łaciny Cycerońskie “Certamen ciceroniarum Arpina” w Arpino (Włochy)Agnieszka Ligęza1990Złoty medalMałgorzata Handzlik
3.Łaciny Cycerońskie “Certamen ciceroniarum Arpina” w Arpino (Włochy)Barbara Szlagor1991WyróżnienieMałgorzata Handzlik
4.Łaciny Cycerońskie “Certamen ciceroniarum Arpina” w Arpino (Włochy)Aleksandra Klęczar1992Udział w konkursieMałgorzata Handzlik
5.Łaciny Cycerońskie “Certamen ciceroniarum Arpina” w Arpino (Włochy)Ewa Stanecka1996Udział w konkursieMałgorzata Handzlik
6.Łaciny Cycerońskie “Certamen ciceroniarum Arpina” w Arpino (Włochy)Szymon Martyniak2001Udział w konkursieMałgorzata Handzlik
7.Łaciny Cycerońskie “Certamen ciceroniarum Arpina” w Arpino (Włochy)Beata Zaręba2003Udział w konkursieMałgorzata Handzlik
8.Łaciny Cycerońskie “Certamen ciceroniarum Arpina” w Arpino (Włochy)Kamil Sorka2012Udział w konkursieMałgorzata Handzlik
9Międzynarodowa Olimpiada Astronomiczna w Rio de Janeiro (Brazylia)Kacper Bucki2012Brązowy medalKazimierz Leśniak