Jak co roku, ze względu na nadchodzącą zimę, szkolny wolontariat zorganizował zbiórkę najpotrzebniejszych artykułów na rzecz podopiecznych schroniska dla zwierząt bezdomnych w Bielsku-Białej.

Musimy przyznać, że efekty przerosły nasze oczekiwania. Dzięki zaangażowaniu wielu osób zebraliśmy mnóstwo różnego rodzaju pożywienia dla zwierząt (karmy, przysmaki dla psów i kotów), przedmioty gospodarcze i środki czystości potrzebne w schronisku niezależnie od pory roku, jak i artykuły dla zwierząt pod postacią transporterów, zabawek i dużej ilości koców.

Wszystkie zebrane środki zostały już przekazane schronisku REKSIO, którego personel złożył na ręce naszych opiekunek dyplom wraz z serdecznymi podziękowaniami za okazanie dobrego serca i bezinteresownej pomocy tym, którzy sami pomóc sobie nie mogą.

My również chcemy bardzo podziękować wszystkim, którzy odpowiedzieli na naszą akcję. Cieszymy się, że są wśród nas ludzie wrażliwi, gotowi do działania i współpracy, szczególnie wtedy, gdy niewielkim kosztem, razem, możemy zdziałać naprawdę wiele.

Kinga Bereta, klasa 3m