W drugim tygodniu ferii kilkunastoosobowa grupa  uczniów naszej szkoły pod opieką nauczycieli wychowania fizycznego przebywała na obozie narciarskim. Pogoda nie zapowiadała zimowych doznań, jednak po przyjeździe do Ośrodka Gwarek w Ustroniu okazało się, że z okna widać CZYNNY wyciąg narciarski Palenica. Korzystaliśmy z niego od poniedziałku do piątku, z przerwą na odnowę biologiczną w Hotelu Gołębiewski w Wiśle. Dodatkowo „wisienką na torcie” było szusowanie na Czantorii  w Ustroniu. Po nartach nie zabrakło rozgrywek, konkursów i spotkań integracyjnych.

Miło spędziliśmy tydzień i mimo siniaków i bolącego kciuka w dobrych humorach wróciliśmy do Kęt.

Na koniec chcemy złożyć podziękowania dla pana Jana Strąga za pomoc w organizacji obozu.

nauczyciele wychowania fizycznego