ZAWIADOMIENIE O WALNYM ZEBRANIU SPRAWOZDAWCZO - WYBORCZYM SUW.
Zarząd Stowarzyszenia Upowszechniania Wiedzy im. Stanisława Wyspiańskiego  informuje, że 20.09.2018 r. o godz. 19:00 w auli PZ im. St. Wyspiańskiego w Kętach, odbędzie się Walne Zebranie sprawozdawczo -wyborcze, na które zapraszamy wszystkich członków SUW, jak również nowo wybrane trójki klasowe.
Liczymy na wysoką frekwencję.
Serdecznie zapraszam na zebranie Rady Rodziców, które odbędzie się w czwartek 19.04.2018.r o godzinie 17:30.
Przewodnicząca Rady Rodziców
Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, Uczniowie, Rada Rodziców oraz Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy działające przy Powiatowym Zespole Nr 11 Szkół Ogólnokształcących w Kętach składają serdeczne podziękowanie za Państwa bezcenne wsparcie, dzięki któremu udało się zorganizować Imprezę Charytatywną. Zebrane podczas tej imprezy środki zostaną przeznaczone na dofinansowanie do wyjazdów naukowych dla uczniów naszej szkoły.

Więcej…

Zdrowych, pełnych ciepła i radości Świąt Bożego Narodzenia
oraz pomyślności i wielu sukcesów w Nowym Roku
życzy Rada Rodziców

Kolejny, trzeci już raz, dzięki Waszemu wsparciu i hojności, udało nam się zorganizować kiermasz -    “Smacznie wspieramy Wyspiana- edycja III”

Było naprawdę smacznie i sympatycznie, a przy okazji udało nam się zgromadzić środki w wysokości 2163,00 zł na zakup dodatkowego sprzętu do radiowęzła.

Dziękujemy, że możemy na Was liczyć!

 

Przewodnicząca Rady Rodziców.