Samorząd Uczniowski

1 listopada obchodzimy uroczystość Wszystkich Świętych. To czas refleksji, zadumy, wspomnień. W tych dniach przychodzimy na cmentarze, zapalamy znicze i wspominamy bliskich. 30 października Alicja Kotyńska i Szymon Szwajca, przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego wraz z opiekunami - profesor Magdaleną Nycz-Bies oraz profesorem Wacławem Frontem - udali się na cmentarz w Kętach. Odwiedzili groby byłych dyrektorów szkoły: Władysława Droździka, który był dyrektorem w latach 1979-1990, oraz Mariana Królickiego, który pełnił tę funkcję w latach 1978-1979. Okazali pamięć również innym zmarłym nauczycielom naszej szkoły: Marianowi Traczowi i Mieczysławowi Gugulskiemu. Wszyscy, którzy tworzyli świetność Liceum im. Wyspiańskiego w Kętach, pozostają w naszej pamięci.

SU


W piątek 26 października br. odbędą się wybory do Samorządu Uczniowskiego.

Kandydaci będą mogli prowadzić kampanię wyborczą od 22 do 25 października.

Debata wyborcza w sali gimnastycznej planowana jest w środę 24 października na lekcji 6.

Dokumenty zgłoszeniowe dla kandydatów dostępne są u profesora Wacława Fronta oraz wychowawców klas.

SU

Ostatnie bardzo słoneczne dni to zwiastuny wiosny, która według kalendarza zawitała do naszego kraju 21 marca. Zgodnie z tradycją samorząd szkolny przygotował na ten dzień Staśki - galę rozdania nagród dla nauczycieli.

Więcej…

6 grudnia w naszej szkole świętowaliśmy Mikołajki. W trakcie lekcji klasy odwiedzał św. Mikołaj, częstując wszystkich cukierkami.

Więcej…

Regulamin dyskotek pobierz