W środę 18 października uczniowie licealnych klas pierwszych wzięli udział w wycieczce na Magurkę. Jej celem była integracja poprzez liczne atrakcje i zabawy.Tuż po wyjściu na szczyt pierwszoklasiści zaczęli rywalizować w różnorodnych konkurencjach. Pierwszą z nich było przygotowanie atrakcyjnego śniadania. Drugie zadanie to zrobienie zdjęć z kilkoma nauczycielami. Następnie wszystkie klasy zaprezentowały swoje umiejętności wokalne, śpiewając piosenki o swoich profilach. Bez wątpienia zabawa ta cieszyła się dużym zainteresowaniem. Potem naszedł czas na zagadki i konkurencje sprawnościowe, takie jak taniec z balonami, przestawienie wylosowanych przedmiotów czy picie mleka przez złączone rurki. Przy każdej z atrakcji nie obyło się bez śmiechu. Na koniec wicedyrektor, pani Bożena Nycz, podziękowała wszystkim za wspólną zabawę, życząc pierwszoklasistom jeszcze wielu zdobytych szczytów w swoim życiu. Zostały również ogłoszone wyniki rywalizacji. Zwycięzcą okazała się klasa 1 „G”.

Zadowoleni uczniowie wracali z wycieczki w przyjemnej atmosferze. Choć byli trochę zmęczeni, na ich twarzach gościły uśmiechy.

Magdalena Matejko, I h