Echa Dnia Otwartego Gimnazjum w Wyspianie

Dnia 13 kwietnia (piątek) 2012r. odbyły się tradycyjnie, jak już co roku, Dni Otwarte Gimnazjum. W godzinach od  9.00 do 17.00 klasy II gimnazjum przyjęły i zapoznały ze szkołą ponad 70 uczniów szkół podstawowych.

Przybyli mieli  możliwość zobaczenia wielu ciekawych eksperymentów chemicznych
i fizycznych oraz zagrania na gitarze wykonanej z klocków Lego. Aby szóstoklasiści lepiej zapoznali się ze szkołą, zostały dla nich przygotowane ciekawe prezentacje dotyczące dyskotek, Zielonych Szkół i wielu innych atrakcji, które oferuje nasza szkoła. W czasie, gdy nasi goście zwiedzali szkołę, na rodziców czekał poczęstunek i miła rozmowa z nauczycielami.  Na koniec każdy gość otrzymał plan Wyspiana, długopis z adresem internetowym szkoły, zakładkę do książki, ulotki i specjalne wydanie gazetki szkolnej „Wyspiańczyk”.

Nad całością czuwała pani Magdalena Krystian  wraz z wychowawcami klas II – panią Haliną Kajtą i panią Jolantą Szlachetko.

Maja Adamus

Zdjęcia z dnia otwartego są w galerii.