Michał Badowski i Paweł Walusiak w finale!

Mamy kolejne potwierdzenie powiedzenia, że sukces przyciąga sukces. Przypomnę, że rozpoczęli Kacper Bucki – podopieczny prof. Kazimierza Leśniaka – (awans do etapu centralnego Olimpiady Astronomicznej) i Michał Badowski – podopieczny prof. Anny Zielonki – ( etap centralny Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym). Tym razem do zawodów centralnych XXXVIII Olimpiady Geograficznej zakwalifikowali się dwaj uczniowie prof. Bożeny NyczMichał Badowski i Paweł Walusiak ( obaj z III e ). Okazało się, że zarówno zadania z części pisemnej zawodów II stopnia, jak i część ustna nie sprawiły naszym uczniom większych problemów, więc w terminie 19 – 22 kwietnia 2012 r. staną do rywalizacji w finale, który w tym roku odbędzie się w Siedlcach. Już dziś trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!